facebook twitter Google Plus
Baba Candır 56. Bölüm Fragmanı 29 Ocak
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Baba Candır 56. Bölüm Fragmanı özeti:

Trt 1 ekranlarının sevilen aile dizisi Baba Candır'ın 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Baba Candır yeni bölümleriyle her hafta pazar akşamları izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Emrecan'ın hapse girmesi bütün planları alt üst eder. Salih Baba bir yandan çocuklarına yardım etmeye çalışırken diğer yandan Elif'i Kadir'in elinden almaya çalışır. Ece ve Haluk iş birliği yaparak Ayşegül'ün eline geçen şirketleri geri almaya çalışır.


Baba Candır dizisi her Perşembe - 22:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Baba Candır 56. Bölüm Fragmanı 29 Ocak fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Baba Candır dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Baba Candır 56. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Elif

Gerçekten evsane her pazar çiğdem hazır yeni bölümde ailem yanımda hemen izleriz reklamda da annem çayı yapar babam da bakkala çiğdem alır izlemenizi tavsiye ederim.


Anahtar kelimeler: , Baba Candır 56. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Baba Candır 56. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Baba Candır 56. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Baba Candır 56. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Baba Candır 56. Bölüm Fragmanı neler olacak, Baba Candır 56. Bölüm Fragmanı özeti