facebook twitter Google Plus
Baba Candır 39. Bölüm Fragmanı 22 Mayıs
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Baba Candır 39. Bölüm Fragmanı özeti: Baba Candır 39. Bölümü ile 22 mayıs 2016 pazar akşamı Trt 1 ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.
Eğlenceli bir komedi dizisi olan Baba Candır heyecan dolu yeni bölümü pazar akşamı ekranlarınıza gelecek. Emrecan ile Ceylan neden hala bir araya gelmeyi beceremiyorlar. Baba Candır 39. Bölüm fragmanı nette ilk sitemizde yayınlanmıştır.

Baba Candır dizisi her Perşembe - 22:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Baba Candır 39. Bölüm Fragmanı 22 mayıs fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Baba Candır dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Baba Candır 39. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Bir Azeriden

Bizi her bazar axsamlari TRT 1 ekranlarina baglayacaq qeder mukemmel bir dizidir. Emeyi kecen her kese sonsuz tesekkurler


Anahtar kelimeler: Baba Candır 39. Bölüm konusu,Baba Candır 39. Bölüm fragmanı,Baba Candır 39. Bölüm özeti,Baba Candır 39. Bölümde neler oluyor, Baba Candır 39. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Baba Candır 39. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Baba Candır 39. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Baba Candır 39. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Baba Candır 39. Bölüm Fragmanı neler olacak, Baba Candır 39. Bölüm Fragmanı özeti