facebook twitter Google Plus
Baba Candır 37. Bölüm Fragmanı 8 Mayıs
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Baba Candır 37. Bölüm Fragmanı özeti: Baba Candır 38. Bölümü ile 8 mayıs 2016 pazar akşamı Trt 1 ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.
Eğlenceli bir komedi dizisi olan Baba Candır heyecan dolu yeni bölümü pazar akşamı ekranlarınıza gelecek. Emrecan ile Ceylan neden hala bir araya gelmeyi beceremiyorlar. Baba Candır 37. Bölüm fragmanı nette ilk sitemizde yayınlanmıştır.

Baba Candır dizisi her Perşembe - 22:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Baba Candır 37. Bölüm Fragmanı 8 mayıs fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Baba Candır dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Baba Candır 37. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

Çok seviyorum ve izliyorum.Halukla Ece evlensinler.Emircanla Ceylan.Egemenle Aslininda çoçuklari olsun.Her neyse mutlu bir aile olsunlar.


Anahtar kelimeler: Baba Candır 37. Bölüm konusu,Baba Candır 37. Bölüm fragmanı,Baba Candır 37. Bölüm özeti,Baba Candır 37. Bölümde neler oluyor, Baba Candır 37. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Baba Candır 37. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Baba Candır 37. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Baba Candır 37. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Baba Candır 37. Bölüm Fragmanı neler olacak, Baba Candır 37. Bölüm Fragmanı özeti