facebook twitter Google Plus
Baba Candır 35. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Baba Candır 35. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Baba Candır 35. Bölümü ile 24 nisan 2016 pazar akşamı Trt 1 ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.
Eğlenceli bir komedi dizisi olan Baba Candır heyecan dolu yeni bölümü pazar akşamı ekranlarınıza gelecek. Emrecan ile Ceylan neden hala bir araya gelmeyi beceremiyorlar. Baba Candır 34. Bölüm fragmanı nette ilk sitemizde yayınlanmıştır.

Baba Candır dizisi her Perşembe - 22:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Baba Candır 35. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Baba Candır dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Baba Candır 35. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Baba Candır 35. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Baba Candır 35. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Baba Candır 35. Bölüm konusu,Baba Candır 35. Bölüm fragmanı,Baba Candır 35. Bölüm özeti,Baba Candır 35. Bölümde neler oluyor, Baba Candır 35. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Baba Candır 35. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Baba Candır 35. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Baba Candır 35. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Baba Candır 35. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Baba Candır 35. Bölüm 2. Fragmanı özeti