facebook twitter Google Plus
Baba Candır 27. Bölüm Fragmanı 21 Şubat
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Baba Candır 27. Bölüm Fragmanı özeti: Baba Candır 27. Bölümü ile 21 şubat 2016 pazar akşamı Trt 1 ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.
Eğlenceli bir komedi dizisi olan Baba Candır heyecan dolu yeni bölümü pazar akşamı ekranlarınıza gelecek. Emrecan ile Ceylan neden hala bir araya gelmeyi beceremiyorlar. Baba Candır 27. Bölüm fragmanı nette ilk sitemizde yayınlanmıştır.

Baba Candır dizisi her Perşembe - 22:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Baba Candır 27. Bölüm Fragmanı 21 şubat fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Baba Candır dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Baba Candır 27. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum İsimsiz

Hepsi levent in suçu o spor salonunda fotorafı çekmeseydi her şey yolunda olurdu. Ama haluk anladı ecenin neden haluk a böyle soğuk davrandığını .

yorum İsimsiz

Emrecan ve Ceylan niye hala bir araya gelmiyorlar

yorum İsimsiz

Ecenin halukun fuygularina uzak ve duyarsiz davranmasini istemiyoruz


Anahtar kelimeler: Baba Candır 27. Bölüm konusu,Baba Candır 27. Bölüm fragmanı,Baba Candır 27. Bölüm özeti,Baba Candır 27. Bölümde neler oluyor, Baba Candır 27. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Baba Candır 27. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Baba Candır 27. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Baba Candır 27. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Baba Candır 27. Bölüm Fragmanı neler olacak, Baba Candır 27. Bölüm Fragmanı özeti