facebook twitter Google Plus
Baba Candır 20. Bölüm Fragmanı 27 Aralık
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Baba Candır 20. Bölüm Fragmanı özeti: Baba Candır 20. Bölümü ile 27 aralık pazar akşamı Trt 1 ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.
Eğlenceli bir komedi dizisi olan Baba Candır heyecan dolu yeni bölümü pazar akşamı ekranlarınıza gelecek. Emrecan ile Ceylan neden hala bir araya gelmeyi beceremiyorlar.

Baba Candır dizisi her Perşembe - 22:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Baba Candır 20. Bölüm Fragmanı 27 aralık fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Baba Candır dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Baba Candır 20. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum Ufuk

Mükemmel bir dizi her pazar ailece mutlaka izliyoruz eğlenceli,komik seviyeli,küçüğüyle,büyüğüyle tam bir aile dizisi inşallah seneryosuyla gittiği yere kadar gider baba candırdan kısa zamanda kopmak istemiyoruz oyunculuklar gerçekten mükemmel dostlarımızdanda izleyenler var herkes çok memnun emeği geçen herkese teşekkürler böyle devam edin.

yorum leyla

bu dizini cox beyenirem. Men azeriyem.

yorum şura

haluk kimi dövüyor , kime ateş ediyor. işallah hayal veya rüyadır, yo bundan rüya değil kabus olur. Ah haluk ah ....


Anahtar kelimeler: Baba Candır 20. Bölüm konusu,Baba Candır 20. Bölüm fragmanı,Baba Candır 20. Bölüm özeti,Baba Candır 20. Bölümde neler oluyor, Baba Candır 20. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Baba Candır 20. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Baba Candır 20. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Baba Candır 20. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Baba Candır 20. Bölüm Fragmanı neler olacak, Baba Candır 20. Bölüm Fragmanı özeti