facebook twitter Google Plus
Baba Candır 2. Bölüm Fragmanı 9 Ağustos
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Baba Candır 2. Bölüm Fragmanı özeti: Salih çocuklarıyla iyi geçinen eğlenceli bir baba olacak. Dizinin başrolünde Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç gibi isimler bulunuyor. Melis Tüzüngüç daha önce Babam Sınıfta Kaldı dizisinde başrol oynamıştı. Özgün Karaman ise Çakıl Taşları ve Elde Var Hayat dizisinde rol bulmuştu. Baba Candır 2. bölümü ile 9 ağustos pazar günü akşamı saat 20:00'da trt 1 kanalı ekranlarında izleyicileriyle yer alacak.
Baba Candır dizisi her Perşembe - 22:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Baba Candır 2. Bölüm Fragmanı 9 ağustos fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Baba Candır dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Baba Candır 2. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Baba Candır 2. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Baba Candır 2. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Baba Candır 2. bölüm fragmanı izle, Baba Candır 2. bölüm özeti, Baba Candır 2. bölümde neler olacak, Baba Candır 2. bölüm ne zaman, Baba Candır 2. bölüm hangi kanalda, Baba Candır 2. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Baba Candır 2. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Baba Candır 2. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Baba Candır 2. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Baba Candır 2. Bölüm Fragmanı neler olacak, Baba Candır 2. Bölüm Fragmanı özeti