facebook twitter Google Plus
Baba Candır 15. Bölüm Fragmanı 22 Kasım
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Baba Candır 15. Bölüm Fragmanı özeti: Baba Candır 15. Bölümü ile 22 kasım pazar akşamı Trt 1 ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.
Eğlenceli bir komedi dizisi olan Baba Candır heyecan dolu yeni bölümü pazar akşamı ekranlarınıza gelecek. Emrecan ile Ceylan neden hala bir araya gelmeyi beceremiyorlar?

Baba Candır dizisi her Perşembe - 22:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Baba Candır 15. Bölüm Fragmanı 22 Kasım fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Baba Candır dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Baba Candır 15. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Baba Candır 15. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Baba Candır 15. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Baba Candır 15. Bölüm konusu,Baba Candır 15. Bölüm fragmanı,Baba Candır 15. Bölüm özeti,Baba Candır 15. Bölümde neler oluyor, Baba Candır 15. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Baba Candır 15. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Baba Candır 15. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Baba Candır 15. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Baba Candır 15. Bölüm Fragmanı neler olacak, Baba Candır 15. Bölüm Fragmanı özeti