facebook twitter Google Plus
Baba Candır 13. Bölüm 3. Fragmanı 8 Kasım
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Baba Candır 13. Bölüm 3. Fragmanı özeti: Baba Candır 13. Bölümü ile 8 kasım pazar akşamı Trt 1 ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.
Eğlenceli bir komedi dizisi olan Baba Candır heyecan dolu yeni bölümü pazar akşamı ekranlarınıza gelecek. Emrecan ile Ceylan neden hala bir araya gelmeyi beceremiyorlar?

Baba Candır dizisi her Perşembe - 22:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Baba Candır 13. Bölüm 3. Fragmanı 8 Kasım fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Baba Candır dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Baba Candır 13. Bölüm 3. Fragmanı Yorumları (0)
Baba Candır 13. Bölüm 3. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Baba Candır 13. Bölüm 3. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Baba Candır 13. Bölüm konusu,Baba Candır 13. Bölüm fragmanı,Baba Candır 13. Bölüm özeti,Baba Candır 13. Bölümde neler oluyor, Baba Candır 13. Bölüm 3. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Baba Candır 13. Bölüm 3. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Baba Candır 13. Bölüm 3. Fragmanı hangi kanalda, Baba Candır 13. Bölüm 3. Fragmanı saat kaçta, Baba Candır 13. Bölüm 3. Fragmanı neler olacak, Baba Candır 13. Bölüm 3. Fragmanı özeti