facebook twitter Google Plus
Baba Candır 12. Bölüm Fragmanı 18 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Baba Candır 12. Bölüm Fragmanı özeti: Baba Candır 12. Bölümü ile 25 Ekim pazar akşamı Trt 1 ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.
Eğlenceli bir komedi dizisi olan Baba Candır heyecan dolu yeni bölümü bu akşam ekranlarınıza gelecek.Eve ile Haluk evlenecekler mi? Salih'in büyük oğlu ise bir hastanede doktorluk yaparken Başhekim'in kızı Aslı ile tanışır ve birlikte evlilik kararı alırlar.

Baba Candır dizisi her Perşembe - 22:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Baba Candır 12. Bölüm Fragmanı 18 Ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Baba Candır dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Baba Candır 12. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Baba Candır 12. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Baba Candır 12. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Baba Candır 12. Bölüm Fragmanı,Baba Candır 12. Bölüm konusu,Baba Candır 12. Bölümde neler olacak,Baba Candır 12. Bölüm özeti,Baba Candır oyuncuları, Baba Candır 12. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Baba Candır 12. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Baba Candır 12. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Baba Candır 12. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Baba Candır 12. Bölüm Fragmanı neler olacak, Baba Candır 12. Bölüm Fragmanı özeti