facebook twitter Google Plus
Baba Candır 1. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Baba Candır 1. Bölüm Fragmanı özeti: Karısını kaybetmiş 3 çocuk babasını anlatan komedi tarzında yeni bir dizi olan Baba Candır yakında Trt 1 ekranlarında yer alacak. Baba Candır dizisinde başrol oyuncusunun ismi Salih olacak. Salih çocuklarıyla iyi geçinen eğlenceli bir baba olacak. Dizinin başrolünde Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç gibi isimler bulunuyor. Melis Tüzüngüç daha önce Babam Sınıfta Kaldı dizisinde başrol oynamıştı. Özgün Karaman ise Çakıl Taşları ve Elde Var Hayat dizisinde rol bulmuştu.
Baba Candır dizisi her Perşembe - 22:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Baba Candır 1. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Baba Candır dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Baba Candır 1. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Baba Candır 1. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Baba Candır 1. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Baba Candır izle, Baba Candır oyuncuları, Baba Candır ne zaman başlıyor, Baba Candır 1. bölüm izle, Baba Candır fragman, Baba Candır oyuncuları, Baba Candır özeti, Baba Candır yeni bölüm, Baba Candır son bölüm, Baba Candır mehmet ali erbil ayrıldı mı, Baba Candır 1. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Baba Candır 1. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Baba Candır 1. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Baba Candır 1. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Baba Candır 1. Bölüm Fragmanı neler olacak, Baba Candır 1. Bölüm Fragmanı özeti