facebook twitter Google Plus
Baba Candır 1. Bölüm 2. Fragmanı 2 Ağustos Pazar
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Baba Candır 1. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Karısını kaybetmiş 3 çocuk babasını anlatan komedi tarzında yeni bir dizi olan Baba Candır yakında Trt 1 ekranlarında yer alacak. Baba Candır dizisinde başrol oyuncusunun ismi Salih olacak. Salih çocuklarıyla iyi geçinen eğlenceli bir baba olacak. Dizinin başrolünde Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç gibi isimler bulunuyor. Melis Tüzüngüç daha önce Babam Sınıfta Kaldı dizisinde başrol oynamıştı. Özgün Karaman ise Çakıl Taşları ve Elde Var Hayat dizisinde rol bulmuştu. Baba Candır 1. bölümü ile 2 ağustos pazar günü akşamı saat 20:00'da Trt 1 ekranlarında olacak.
Baba Candır dizisi her Perşembe - 22:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Baba Candır 1. Bölüm 2. Fragmanı 2 ağustos pazar fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Baba Candır dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Baba Candır 1. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Baba Candır 1. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Baba Candır 1. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Baba Candır izle, Baba Candır oyuncuları, Baba Candır ne zaman başlıyor, Baba Candır 1. bölüm izle, Baba Candır fragman, Baba Candır oyuncuları, Baba Candır özeti, Baba Candır yeni bölüm, Baba Candır son bölüm, Baba Candır mehmet ali erbil ayrıldı mı, Baba Candır 1. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Baba Candır 1. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Baba Candır 1. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Baba Candır 1. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Baba Candır 1. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Baba Candır 1. Bölüm 2. Fragmanı özeti